Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
marimaras
El ir Zl
Fri Oct 14, 2016 10:45
88.119.145.13

Pažiūrėjau dvi El rungtynes beveik pilnai ir vienas rungtynes gabalais. Kol kas sezono pradžia, bet dabar favoritai - Real ir CSKA atrodo normaliai. Reale vienas ryškesnis žaidėjas išėjo - Rodrigesas, CSKA išlaikė sudėtį.

Olympiacos bus nemalonus priešininkas visiems dėl savo klampaus žaidimo, apsigint kažkaip apsigins, bet puolime kol neįsijungs Spanulis, bus sudėtinga. Greičiausiai balansuos ant aštuntuko ribos vien dėl gynybos.

Galatasarajus... turbūt vadovai žaidė menedžerį - pažiūrėjo į statistikas ir surinko žaidėjus. Iki tikros komandos labai toli ir žinant Atamaną, jos greičiausiai ir nebus. Bus rungtynių, kuomet keli žaidėjai pagal tikimybių teoriją užsiaus, Galatasarajus namie užkabins rimtesnį varžovą, bet aštuntukas jiems nešviečia, greičiau kokia 11-12 vieta.

Darusafaka. Irgi keista komanda, bet skirtingai nuo Galatasarajus turi normalų trenerį, kuris sugeba bent jau reaguot į žaidimą. Vien dėl trenerio galima galvot apie aukštesnes vietas, bet tik apie dešimtuką.

Crvena Zvezda. Problema su keitimo žaidėjais - jei startinis dar dar atlaiko, tai keitimo žaidėjai - liūdesėlis. Tribūnos, užsivedimas kažkiek gelbėja, bet meistriškumo trūkumas akivaizdus. Priešpaskutinė vieta būtų pasiekimas.

Prieš abi turkų komandas ir serbus Zl namie tikrai gali laimėt, išvykose irgi įmanoma žaisti. Čia jau daug kas priklausys nuo visų trenerių (tiek Jaskos, tiek fizinio parengimo) darbo.

Šiandien su PAO. PAO dabar atrodo panašiai kaip ZL - yra gynėjai ir yra priekio žaidėjai. Tarpe kaip ir nieko. Varžovai atletiškesni, ypač priekyje. Ką Zl gali pasiūlyti, nebent tik taiklumą. Jei pataikymas bus normalus, gal pavyks užsikabinti ir per savo Zl sirgaliaus karjerą sulauksiu pirmos pergalės Atėnuos :)

  • Re: El ir Zlfk, Fri Oct 14 16:50
   Mačiau vakar Darusafaką. Kol kas jokio įspūdžio nepaliko - patraukė pabaigoje Clyburnas su serija sunkių prasiveržimų. Tiesa, iki vakar jis man visai... more
  • Re: El ir ZlAlonzo, Fri Oct 14 14:13
   aš tiesiog bandysiu spėti, bent dabar pagal sudėtis, nesulošus ŽL anei vieno geimo. Duodu 7 pergales. Aplamai ęsant tokiem CASK, REAL, kurie dulkins likusius didžia dalim, tai... more
   • Re: El ir ZlPerpirktas teisejas, Fri Oct 14 15:03
    O as tikiu, kad ne vien tik vardai sitam sezone zais. Ateis naujos zvaigzdes, kuriu dar nezinom, jos ir keis komandu su pinigu maisais planus ir turnyrines lenteles padeti.
 • Click here to receive daily updates