Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
Kaspirauskis
tik dark clouds
Fri Aug 11, 2017 09:27
88.119.140.127

Mačiau tik 4 kėlinį per kurį visas žaidimas subyrėjo. Akivaizdžios problemos: (1) jau trečiose rungtynėse iš eilės reikia nuolat vytis priešininkus. Kažkaip nesugebama pistelti nuo pradžios. (2) visai nepasiginama prie a prie trajako. (toks Gecas puolime visai gerai- bet gynyboje kaip buvo skylė taip ir liko.) (3) kai kurie žaidėjai dar visai ne formoje.
Kažkaip dar vakar netyčia perskaičiau Buržo poolipniadinį straipsnį , kur jis sudėjo viską į vietas- paprasčiausiai nėra labai aukštos klasės žaidėjų 2 linijoje. Ir aišku per šiuos metus jų iš kažkur neatsirado. Apie Gecką, jau parašiau, Lukas vieną dieną gali būti super kitą dieną dingsta, Milas vienplanis. Visa viltis, kad ta trauma Grigoniui nesutrukdys tiek dalyvauti tiek žaisti. Bet ir jis dar tik sparnus skleidžia ir nėra kokia nors mega žvaigždė
Bet anyway kito pasirinkimo nelabai kaip ir yra. Yra tokie žaidėjai ir taškas. Belieka dėti viltis į jo didenybę raskladą. Bet tam, kad raskladas susidėliotų svarbu per kraujus, prakaitą, šūdus ir t.t. imti pirmą vietą grupėje. Kitoje, A grupėje, 1 trejetą turėtų imti kažkas iš šitų slovėnija/graikija/prancūzija. į 4 vietą, su kuriais žaistų mūsų grupės 1 vieta, pretendentai lenkija/islandija/suomija. Aišku gali būti netikėtumų, bet visgi manau, kad fra/slov/graik ims pirmas tris vietas, o paėmus savo grupėje žemesnę vietą negu 1 ir su tokiu žaidimu gavus 1/8 kad ir tuos pačius prancūzus prasibrauti bent jau iki 1/4 būtų labai sunku. Imti pirmą vietą grupėje bus labai sudėtinga, nes matėm, kad su tokiais gruzinais problemų yra. O bus dar ir italai su belineliu ir kitais svaidančiais iš 8 metrų.
Kažkoks pesimizmas suėmė šiandien...

Click here to receive daily updates