Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
K
vakar siandien
Fri Apr 20, 2018 13:07
88.119.140.127

CASK'as pasitvarkė reikalus, nelengvai bet kažkaip matėsi kad susitvarkys.
O va Real Pan poroje manau, kad pamažu Real perima iniciatyvą. Pan žaidimas kai gerai eina tai gerai eina, bet kai pradeda strigti ir pasidaro toks visai be galvos. Aišku atletizmo tai pizdiec kiek jie turi. tas atsarginis centras Peynas tai iš viso kažkur salės palubėm skraido, Gistas su Singltonu šiek tiek žemiau, bet gali barzdas į kašio lanką pasikasyti.
Bet man kažkaip atrodo, kad jeigu Realasabi laimės tai eis į final4, bet jeigu serija grįš į Atėnus tai, tada jau Pan turės visus šansus.

Šiandien. Pagal Bružą šiandien OLY gali naudotis pilną susikeitimą nuo 1 iki 5 ko dažnai nemėgsta ŽL . Vadinasi tai gali būti Kavaliausko&Jankuno diena. Tikiu kad Jaska sugebės tinkamai reaguoti, nes visgi pas jį kortos geresnės- traumuotų nėra.

  • Re: vakar siandienfk, Fri Apr 20 13:32
   CASK. Tikėjausi, kad lengviau bus - bet ir De Colo truksta, ir manau motyvacijos persistengti - tiki, kad vis tiek laimės. Real-Pao. Sudegiau pastatydamas už PAO :) Pofyg pirmas... more
   • Re: vakar siandienAlonzo, Fri Apr 20 13:50
    Na dabar jau galima sakyti - tiesiog reikia sužaisti kaip tai daro paskutiniu metu, ne būtinai lošiant su OLY, be nervų, ramiai, be klaidų pertekliaus, be didesnių duobių.... more
 • Click here to receive daily updates