Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
marimaras
Re: final 4
Fri May 18, 2018 17:45
78.62.2.108

Visos komandos turi šiokių tokių spragų sudėtyse, kuriomis arba varžovai gali pasinaudoti, arba silpniausios vietos neatsilaikys. Todėl visi turi vilčių iškovot titulą.

Zl turi galimybių prieš Fenerbache - abi rungtynės šį sezoną buvo apyligės, galėjo laimėt tiek vieni, tiek kiti, lėmė detalės. Jei Zl pristabdys Wanamakerio/Slouko duetą, tada Zl vilčių turi - kad ir koks šoklus Vesely, bet jam reikia kamuolį įmest tinkamai. Dar Zl reikia gero Ulanovo/Toupane žaidimo, kad nesiautėtų Datome/Kaliničius/Guduričius. O daugiau su viskuo galima daugiau mažiau gyvent.

Finale Zl butų nepalankesnė Realas. Gerai jaučiasi greitam žaidime, sugrįžo visi traumuotieji, turi ilgą suolą, bet perimetras, kuomet susiduria su atletiškesniais ir tvirtesniais varžovais, nevisada atsilaiko. Bėda, kad Zl perimetras nėra atletiškesnis ir greitesnis, kitose pozicijose irgi sunku surasti, kur paspaust.

O CSKA jau pačiupinėti gerai, ir CSKA priekis tikrai ne pats stipriausias turnyre - jei centrai dar dalyvauja ir puolime, ir gynyboj, tai ketvirti numeriai dažniausiai padeda puolime metimais iš distancijos, o gynyboj tokie šiaip sau.

Taip kad viską sudėliojus išeitų taip: šiandien tikrai 50/50 rungtynės, galimas bet koks rezultatas. Jei Zl laimi šiandien ir finale žais su CSKA - titulu tikiu, jei Zl finale žais su Realu - deja, greičiausiai tik antra vieta. Analogiškai ir pralaimėjus - su CSKA vilčių yra, su Realu nekažką.

 • final 4Alonzo, Fri May 18 09:25
  na tai kokios nuotaikos ar nuojautos? Gali dar ŽL laimėti kokį kartą ar du? kažkaip nelenda į galvą jokia mintis dėl šiandienos.
  • Re: final 4 — marimaras, Fri May 18 17:45
   • final 4BRONiUs, Fri May 18 18:21
    Kaip bus taip, bet butu jega sekmadieni uzbaigti pergale pries Cska.
    • Re: final 4Alonzo, Sat May 19 13:35
     Sekmadienį tikrai bus galima užbaigti pergale prieš CASK. Tik, deja, ne finale.
Click here to receive daily updates