Telebasket
fk
Re: Po final4
Mon May 28, 2018 09:05
88.119.198.57

Turėjau progą matyti gyvai Žalgirį :)
Dėl bilietų - sukėlė kažkokias baimes internetinė prekyba, kad nėra bilietų - dalis mūsų chebros prieš rungtynes po 50 EUR prie arenos nusipirko ir į pusfinalį, ir į CASK.

Su Ulker - šaunuoliai, kad negalėdami praktiškai užpulti, laikėsi visas rungtynes - 3x grįžo iš dviženklio minuso iki -4?.. Bet jie patys netikėjo, kad gali laimėti - nerealus susikaustymas, bandymas išpildyti derinius, kuriuos Ulker kiaurai žinojo. Dėl to kiek prarastų kamuolių. Jei net išsimesti negali iš užribio.. Kada taip sezone buvo?
Reikėjo tiesiog ir individualiai sužaisti, o ne bijoti. Reikėjo tokio kaip Dixono :) O kur mūsų Milaknis buvo dingęs? Sugriovė Ulkeris jo lakstymo trajektorijas ir užtvarų ieškojimą, ir liko ant 0.

Ulker sirgaliai nerealūs, peršaukti neįmanoma.. leisdavo mums parėkauti, tada atsistovdavo, išsižiodavo ir mes jau savęs beveik negirdėjome :) Na ir jų bent dvigubai daugiau buvo..

Su CASK - px visiškai buvo CASK, todėl jie nežaidė praktiškai. O Žalgiriui atleido raumenis ir kaip per treniruotę ėjo. Nebebuvo tokio sirgimo, visi ramiai žiūrėjo, paskanduodavo. Iki 4o kėlinio vidurio, kai pasijautė, kad runtgynės dar nesibaigė :) Gerai, kas gerai baigiasi. Salė praktiškai tuščia buvo, niekam neįdomios rungtynės. Lietuviai suėjo į vieną pusę - jaučiu per teliką tik tai ir rodė. O rusų apgailėtinai maža grupelė su dviem būgnais.. kartais net girdėdavosi :)

Respect Realui, kad laimėjo. Sunkų sezoną turėjo, rudenį ar ne 4-5 pralaimėjimus net gavo. Grįžo Lullas, kiti ir sužaidė gražiai.

Dėl kito sezono. Reikia greičiau sudėlioti, kas lieka.. Pirmiausia dėl Šaro ir Ulės. O tada visi šalia jau. Walkupą tipo jau paėmė - įdomu vietoj ko? Skaičiuoja, kad kažko neliks. O gal jau žino? Šiaip visus galima palikti, komanda juk nuėjo iki TOP4, dabar jau susižaidusi, kitą sezoną dar geriau viskas klijuotųsi pačiame žaidimo išpildime. Skolas išsimokėjo, bus papildomų pinigų.. Orlen atėjo - kilstelėti tik reikia vienam kitam.

 • Re: Po final4Kaspirauskis, Mon May 21 12:22
  Dėl pusfinalio kaip ir viskas aišku- šansų buvo nedaug, xebra nepasidavė, tiesiog matėsi, kad pritrūkto tiek patirties tiek meistriškumo. Ir reikia į šitą... more
  • Re: Po final4 — fk, Mon May 28 09:05
   • kitas sezonasAlonzo, Mon May 28 14:22
    Šaras? tiesiog spėju kad liks dar, bent metams. Toliau žaidėjai - Pangosas, duodu 90 proc, kad neliks. O ko dar laukti? EL tyme jau dabar gali max kontraktą gauti. NBA irgi nebus... more
    • Re: kitas sezonasfk, Mon May 28 14:54
     Walkupas - kaip supratau, labiau 2-3 pozicijos žaidėjas? Labiau padėti įžaisti galės, o ne visą laiką įžaidinėti - todėl reikia tikro ir tikrai gero... more
     • su Šaru / be ŠaroAlonzo, Mon May 28 15:57
      galima normaliai tik praito sezono žaidėjus imti. Westermanas, Lekavičius, Motumas pernai sugebėjo būtent ŽL atsiskleisti normaliai, bet visi apart kad gavo geresnius kontraktus,... more
Click here to receive daily updates