Telebasket
fk
Re: kitas sezonas
Mon May 28, 2018 14:54
88.119.198.57

Walkupas - kaip supratau, labiau 2-3 pozicijos žaidėjas? Labiau padėti įžaisti galės, o ne visą laiką įžaidinėti - todėl reikia tikro ir tikrai gero įžaidėjo. Todėl klausimas, vietoj ko jis.

Mačiulis - abejoju ar patemps Ulės lygyje. Gal ir geras dar, bet jau ant keitimo.

Kalnas - nerizikuočiau tikrai imti įžaidėju, visai nebesuprantamas lygis. Katė maiše - nebent kaip antrą įžaidėją bandyti. Bet jei yra Mičičius, Valinskas ir dar koks naujas - su visa pagarba, bet Kalno nereikia?

Pangosui reikės spręsti dėl prioritetų. Jei norės į NBA, pralauks iki rugpjūčio - neaišku, ką gaus. Galbūt epizodinį ar max 15 min vaidmenį.
Jei su NBA nesusitars, į gerą brangų Eurolygos kontraktą, ale Barsa, jau bus vėlu - tokie klubai jau bus pasirašę su pagrindiniais žaidėjais iki tol.
Todėl arba NBA svajonė, arba iš karto į Barsą pasiimti pinigų, kol duoda... Bet ar jis ten taip žydės kaip Žalgiryje?.. Bet babkės aišku svarbu :)

Ulė - irgi norės pasiimti babkes, kurias siūlo Europa - o Žalgiriui tai per brangu. Bet irgi klausimas, kaip seksis be Šaro svetur. Ar ne kaip Lekavičiui?
Bet nebandysi, nepasitikrinsi kiaušų kietumo. Reikia bandyti :)
Nebent Žalgiris sugebės pasiūlyti tiek, kad babkių skirtumas nebus esminis. Ulė negaus tiek, kiek Pangosas.

Dar klausimas bus, ką daryti su Kavaliausku :) Tiek mokėti lyg ir nelogiška, bet reikia tokio fizinio centro - visgi naudinga buvo turėti sudėtį. Ar pigiau realu gauti kažką? Abejoju... Būtų ne medinis, uždirbtu 1 mln :)

Šaras manau liks.

 • kitas sezonasAlonzo, Mon May 28 14:22
  Šaras? tiesiog spėju kad liks dar, bent metams. Toliau žaidėjai - Pangosas, duodu 90 proc, kad neliks. O ko dar laukti? EL tyme jau dabar gali max kontraktą gauti. NBA irgi nebus... more
  • Re: kitas sezonas — fk, Mon May 28 14:54
   • su Šaru / be ŠaroAlonzo, Mon May 28 15:57
    galima normaliai tik praito sezono žaidėjus imti. Westermanas, Lekavičius, Motumas pernai sugebėjo būtent ŽL atsiskleisti normaliai, bet visi apart kad gavo geresnius kontraktus,... more
Click here to receive daily updates