Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
Alonzo
Re: LKL ir NT
Fri Jun 1, 2018 11:14
85.206.30.168

pagal vaizdą, tikriau pagal žaidimo kokybę ar kažkokius derinius tai NEP atrodo geriau, kol kas. Jei jau iš 25 trajakų tik 1 sugebi įmesti, tai laimėti sunku bus. Normaliai galėjo sumesti 6 kokius iš 25 ir tai nebūtų kažkoks super pataikymas, bet pergalei užtektų. Taigi kol kas finale labiau verti NEP.

O po sezono LR turi mesti lauk Kurtį. Pradėti nuo to reikėtų. Toliau žaidėjai. Bet klubas turi Kleizą, kuris matyt viską žino geriau :)


NT. Matiejų naxren imti. JV, Sabas Jr., Gudaitis, Kavaliauskas, po to vėliau Birutis jau tiks. Be to ir Jankis dar kitais metais galės pabėgioti jei reikės. Užtenka didelių. Tiesa, dar toks Tarolis iš PNV visai neblogai atrodo kaip PF.

 • LKL ir NTKaspirauskis, Thu May 31 14:30
  LKL. viskas panašiai kaip 1999 metais... nebėra antros komandos galinčios įsikibti ŽL į atlapus. Gaila. Vakar tai iš viso kažkoks buvo pravalas ir tikrai čia ne LR gynyba... more
  • Re: LKL ir NT — Alonzo, Fri Jun 1 11:14
   • trenerisGedas, Sun Jun 3 22:58
    Sveiki, vietoj kurtinaicio adomaitis, nu blet kiek galima. Taigi rusu liaudies patarle aiskiai sako "chuj na chuj nemeniajut" Galas Vilniaus kasiui.
    • trenerisAs, Tue Jun 5 09:55
     Siaip tai keistai taip cia vyksta, keista komunikacija ir kultura, sakyciau. Jei zurnalistai is kzkur nutekino info ir pasklebe, tai taip pat be rysio. Aisku Kurtsi near kokia tai boba, kaip ir ji... more
Click here to receive daily updates