Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
marimaras
Re: 2-1
Fri Jun 15, 2018 10:18
88.119.145.13

Visai nesižiūri finalas - vieni nori, bet negali, kiti gali, bet nelabai nori. Taip ir tamposi kaip pavargę boksininkai 11 raunde.

Lr žaidžia kaip bet kokia LKL vidutiniokų komanda prieš Zl - puolime keturi žmonės ant tritaškio, iš jų vienas tipo ketvirtas numeris-centras metantis tritaškius (nuo Giedraičio iki Mavrokefalidžio) ir dar vienas priekio žaidėjas, įkertantis į baudos aikštelę. Gynyboj 3,5 žmogaus baudos aikštelėj nuolatos.

Ir kaip būta jau begalėj Zl rungtynių LKLe, ateina momentas, kuomet silpnesnė komanda vis tiek susvyruoja - pažiopso, nepataiko, o tada klausimas, ar Zl tuo pasinaudos - ZL trečiam kėlinyje pataikė du tritaškius (Milaknis, Ulanovas) Lr taip ir liko iki rungtynių pabaigos per 2-3 metimus. Lr turi stipresnę sudėtį nei kokios Pieno žvaigždės/Juventus, bet su tokia patrumpinta rotacija neaišku, kiek temps.

 • 2-1Alonzo, Fri Jun 15 08:37
  ir nėra taip, kad lengvai lengvai ir pergalė kišenėje. Reikia pavargti, pasistengti.
  • Re: 2-1 — marimaras, Fri Jun 15 10:18
   • Re: 2-1Kaspirauskis, Fri Jun 15 13:30
    Manau, kad dar vienas pasispardys, bet paskui jau turbūt ir kvapo pritrūks. Na o jeigu jau ir Vilniuje LR gaus tai ŽL padarys viską kad pabaigti sezoną Kaune. Apskritai finalas... more
    • Re: 2-1fk, Fri Jun 15 13:42
     Tikslas ir buvo pabaigti čempionatą Kaune, todėl ir atidavė vienas :) Juokauju aišku, trūksta jau motyvacijos ir nieko čia nepadarysi. Kas apie atostogas ir alų... more
Click here to receive daily updates