Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
marimaras
Sezono pabaiga
Tue Jun 19, 2018 08:43
88.119.145.13

Pagaliau sezonas baigėsi, ir vardan ko reikėjo tampytis aštuoniasdešimt kelias rungtynes...

Zl. Pasiekta daug, bet sezonas baigėsi po Final4, toliau tik iš inercijos - nei emocijų, nei jėgų. Iš esmės finalą ištempė Davies su dviem atsarginiais - Milakniu pirmose rungtynėse ir Udrihu ketvirtose-penktose. Po sezono bus daug pasikeitimų, turbūt reikia laukt liepos pradžios, kai prasidės judėjimas NBA, kad viskas galutinai susidėliotų.

Pangos - žingsnis į priekį, bet bendradarbiavimas su Zl atsirėmė į lubas - ir motyvacines, ir finansines. Bet geras pavyzdys kitiems žaidėjams galvojant apie darbą su Zl.
Micič - geri ir retkarčiais net genialūs epizodai maišėsi su visiškai vaikiškom klaidom. Sezoną likęs pas Jaską, būtų dar geresnis, bet pinigai turi savo įtakos
Udrih - veterano darbą atliko, patempė kelias rungtynes El, patempė LKLe, bet viso sezono nepatemps
Valinskas - sezono antroj pusėj sėdo ant suolo ir nepakilo, reikės spręst, ką su juo daryt
Milaknis - eilinis rotacijos žaidėjo sezonas
Toupane - pirma sezono pusė - nesusipratimas, antroj jau atrasdavo vietą aikštelėj, bet kol kas neatrodo, kad būtų linkęs likt, nors galėtų apie tai pagalvot.
Ulanovas - kaip ir Pangosas, su Zl pasiekė lubas, viską ką gali gaut lietuvis žaidėjas turi: vietą rinktinėj, titulus, El atkrintamąsias. Ar bandys tempt Zl aukščiau, nei pavyko Jankūnui - dar ir pats nežino.
Jankūnas - antras sezonas iš eilės, kuomet stebina, bet pagal tai, kaip atrodė birželį, baisu, kad kitas sezonas bus paskutinis karjeroj.
White - kaip pakaitinis žaidėjas pats tas: energijos ir gebėjimų turi. Komandinėj gynyboj vis dar sunkiai, bet pasitobulint gali.
Davies - tobulėjimas užtruko kiek ilgiau, bet buvo verta laukt.
Kavaliauskas - kartais atrodo, kad noro žaist jau trūksta, įsijungia tik retkarčiais.
Sajus - turbūt treniruotėse pagelbėjo, bet Zl ne jo lygis
Masiulis - reikia žaidimo laiko, trūksta geresnių sprendimų, gal išsiųst pasistažuot kur nors

Jaska - turbūt ir jam po tokio sezono galva perkaito. Zl turi ką pasiūlyt, jis žino, ko tikėtis, kituose klubuose viską reikės pradėt nuo pradžių, spėčiau, kad sezoną dar Jaską matysim su Zl.

Lr. Daug kalbų, mažiau darbų. Komandos komplektacija kaip ir buvo prie Vainausko, taip ir šiemet buvo kaip minimum keista, realiai - visiškai nesuprantama. Matyt vėl bus daug pasikeitimų, daug naujokų, naujas treneris, vėl daug kalbų apie naują pradžią sezonui prasidėjus. Bet realių pasikeitimų įžiūrėt sudėtinga, na nebent, pateko į finalą, bet ir tai serija su apipešiotu Neptūnu buvo iki paskutiniosios.

Neptūnas. Gal pagaliau aplankys ramybė už aikštelės ribų. Komplektacijoj reikės padirbėt iš peties - legionierių parinkimas silpnas, lietuvių pasiūla irgi nedidelė.

Lietkabelis. Potencialiai nusimato didžiausias kritimas žemyn - remtis veteranais, kurie atrodo vis prasčiau, dar vieną sezoną labai didelė rizika. O su kitų žaidėjų parinkimu ir išlaikymu sudėtingi reikalai.

Šiauliai. Pagaliau bent vienas klubas susimąstė, kad galima paieškot agentų neišreklamuotų jaunų žaidėjų ir su jais bandyt augti.

Apie kitus LKL klubus nelabai yra ką pasakyt.
Laukiam naujo sezono

  • Re: Sezono pabaigaAlonzo, Wed Jun 20 11:29
   ŽL sezonas tikrai superinis. Sunku bus pakartoti tai kitą sezoną, ypač EL'e. LKL'e spėti galima bus panašus vaizdas. LR be eilinio blogo cup'o sezono, bent LKL'e užlipo ant 2... more
   • Re: Sezono pabaigafk, Wed Jun 20 15:43
    Žl. 10 balų už sezoną visgi? Ir nesapnavo niekas. Jei būtų laimėję Eurolygą, būtų 11. LKL finale kritęs lygis jau dzin, sunku emociškai stengtis... more
   • LKL fuleKaspirauskis, Wed Jun 20 13:26
    esmė ta, kad sezonas tikrai per ilgas. Kurgi tai matyta, kad jau vyksta fuės čampas, o dar nesibaigė LKL? Viską teisingai parašėt, belieka laukti ką kitam sezonui... more
    • fuleGedas, Wed Jun 20 15:09
     Sveiki visi, o gal kur rimtas fules forumas yra ? Nevisaliaudinis , o koks pusprivatis. Apie kasi jau si sezona pakankamai. Ar cia apie fule kalam ?
     • Re: fulep.j. narvely , Wed Jun 20 17:46
      Kasis baigėsi - varom čia apie futbolą, juolab ne pirmas gi kartas. Belgai - čempionai.
      • Re: fuleAs, Thu Jun 21 13:37
       Aisku, kad einam apie f-le TAUZYT ! Del kasio marimaras viska sudeliojo l taikliai, nieko nepridursi del sezono. Nebent kaip ir Alonzo sako, gal Alytus va sustipres kiek. Nieko is grupes iseis ir BRA ... more
       • Re: fulefk, Thu Jun 21 14:33
        Ispanai dar turi Diego Costa, kuriam niežti galūnes kažką padaryti be kamuolio :) Bet kažkaip vakar sukūrė įvartį. O ARG aiškiau bus po šiandien su CRO.
        • Re: fuleAs, Thu Jun 21 14:36
         Laukiu nesulaukiu kai Atletico susikals su Real ir l laukiu to momento kad Ramosas ka padarytu D.Costa, tai jauciu Ramosui bus trumpos kelnes kazka "gero" Costai nuveikt :) Siaip Costa vis tik nera... more
      • ISLAlonzo, Thu Jun 21 09:01
       Aš būsiu už islandus. TAŠKAS.
 • Click here to receive daily updates