Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
fk
Re: Sezono pabaiga
Wed Jun 20, 2018 15:43
88.119.198.57

Žl. 10 balų už sezoną visgi? Ir nesapnavo niekas. Jei būtų laimėję Eurolygą, būtų 11. LKL finale kritęs lygis jau dzin, sunku emociškai stengtis buvo.

Sunku kažką pridėti apie žaidėjus prie marimaro. Bus pabirėjimas dabar, gal net pusė komandos. Blogai aišku :) Neturtingų laiminčių klubų likimas. Bet su Jaskos pasilikimu, lipdysime naują laiminčią komandą. Tegul lieka Šaras ir Ulė, ir sulipdysime.

LR. Linkiu rasti kažkokią logiką konstruojant komandą ir turėti komandą ne tik tam, kad kovoti su Žl LKL'e, bet ir su tikslu ULEB'e eiti iki TOP4.

Neptūnas. Tikiuos, baigėsi finansinių klausimų sprendimas, padėlios sudėtį ir kitais metais kaposis tiek su LR, tiek su Žl.

Lietkabelis. Įdomu, kaip bus ir įdomu, kiek pinigų turi. Dabar buvo unikali komanda, pastatyta ant mūsų veteranų, kurių kaina kritusi, plius latvis. Jei visi veteranai pavargo ir baigs, latvis išvažiuoja į Darusafaką - kas bsu sudėtyje? Lietuvių normalių neatims iš pirmų trijų komandų - o ir Šiauliai, Utena, Pieno žvaigždės nori lietuvių.


Lieka fulė :)
Rusai apkandžios Suarezą, ims pirmą vietą grupėje ir eis ant portugalų?
Argentina ir brazilai neišeis iš grupės.
Vokiečiai kažkaip išsiridens.

Belgai čmpionai :)

 • Re: Sezono pabaigaAlonzo, Wed Jun 20 11:29
  ŽL sezonas tikrai superinis. Sunku bus pakartoti tai kitą sezoną, ypač EL'e. LKL'e spėti galima bus panašus vaizdas. LR be eilinio blogo cup'o sezono, bent LKL'e užlipo ant 2... more
  • Re: Sezono pabaiga — fk, Wed Jun 20 15:43
  • LKL fuleKaspirauskis, Wed Jun 20 13:26
   esmė ta, kad sezonas tikrai per ilgas. Kurgi tai matyta, kad jau vyksta fuės čampas, o dar nesibaigė LKL? Viską teisingai parašėt, belieka laukti ką kitam sezonui... more
   • fuleGedas, Wed Jun 20 15:09
    Sveiki visi, o gal kur rimtas fules forumas yra ? Nevisaliaudinis , o koks pusprivatis. Apie kasi jau si sezona pakankamai. Ar cia apie fule kalam ?
    • Re: fulep.j. narvely , Wed Jun 20 17:46
     Kasis baigėsi - varom čia apie futbolą, juolab ne pirmas gi kartas. Belgai - čempionai.
     • Re: fuleAs, Thu Jun 21 13:37
      Aisku, kad einam apie f-le TAUZYT ! Del kasio marimaras viska sudeliojo l taikliai, nieko nepridursi del sezono. Nebent kaip ir Alonzo sako, gal Alytus va sustipres kiek. Nieko is grupes iseis ir BRA ... more
      • Re: fulefk, Thu Jun 21 14:33
       Ispanai dar turi Diego Costa, kuriam niežti galūnes kažką padaryti be kamuolio :) Bet kažkaip vakar sukūrė įvartį. O ARG aiškiau bus po šiandien su CRO.
       • Re: fuleAs, Thu Jun 21 14:36
        Laukiu nesulaukiu kai Atletico susikals su Real ir l laukiu to momento kad Ramosas ka padarytu D.Costa, tai jauciu Ramosui bus trumpos kelnes kazka "gero" Costai nuveikt :) Siaip Costa vis tik nera... more
     • ISLAlonzo, Thu Jun 21 09:01
      Aš būsiu už islandus. TAŠKAS.
Click here to receive daily updates