Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
Kaspirauskis
Re: tai va..
Thu Jun 28, 2018 09:51
88.119.140.127

Sampaolis yra Bielsos mokinys ir su Cile nuo 2012 iki 2016 varė puikų futbolą, laimėjo dvi copa americ'as, supiso ispanus 2014, galėjo įkrėsti ir brazilams WC 2014. Taip, kad jis nėra dundukas. Problema, kad pas Argentiną nebėra talentų. Yra Mesijas, yra geri puolėjai (nors Higuainas mano nuomone pervertintas, jis niekada nedeliverina kai reikia), kurie šalia kitų gerų žaidėjų, atsikleidžia. Bet gynyba posilpnė (ypač pasakytina apie kraštus, Rojo turėjo būti žvaigždė, bet trina suolą MU), atraminio saugo nėra, Mascherano is a ...in liability.

Sampaolis bandė įdiegti tuos pačius metodus kaip čilėje aukštas ir nuolatinis spaudimas, greitis, bet tu negali priversti pusės žaidėjų to daryti, nes jie niekada to nedarė. Tada jis bando keisti taktiką ir vėl nesigauna. Anyway paskutinėse Arg rungtynėse matėsi progresas, manau, kad dabar nukrito didelis akmuo ir jie tikrai žais geriau.

Prancūzai pagal sudėtį atrodo tobula komanda, bet man kažko ten trūksta. Klijų gal kažkokių, nu nelimpa ten visi kartu.

Belgai, kol kas neturėjo nė vieno rimto testo ir pažiūrėsim kaip jie atrodys jeigu išeis prieš komandą kuri turi ir gynybą ir puolimą.
Brazilai pamažu gerina žaidimą ir ten tikra žvaigždė yra ne Neymaras, bet Coutinho. Neymarui dar reikia biški laiko formai įgauti ir nustot trint kamuolį 1 prieš 1 (o teisingiau 1 prieš 3) ir jiems manau, kad labai pasisekė gavus mexiconus 1/8- žinomas stylas, no power play, 100 kart prieš tokias komandas žaista ir 100 kart laimėta. Tokie mexicos fintai kaip su vokiečiais kontratakose tikrai nepavyks, nes pas brazilus nėra tokių gapų tarp saugų ir gynybos linijos.

Nu o fokiečiai, tai net man pirmą kartą jų gaila pasidarė. Niekada vokiečių tokių beviltiškų nemačiau. (Gal tik 2000 per euro čampą). Manau tikrai geriau reikėjo pusę senių (išskyrus Kroosą aišku) palikt namie ir važiuot su ta rinktine kuri žaidė pernai confed cup'e. Tokia komanda nebūtų nieko laimėjusi, bet bent jau veidu į purvą nebūtų kritusi.
Anglai kol kas maloniai stebina, bet šiandien jie turi žaist pilna jėga, nereikia skaičiuot ant ko pateksi 1/8 ar dar Ľ reikia eit žaist ir gauti pasitikėjimo.
Dar man man labai gerą įspūdį daro kroatai ir columbai (bent jau rungtynėse su lenkais)

  • tai va..As, Thu Jun 28 08:52
    Na ka tai va VOK namo, ir labai baisiai ARG atrodo. O pasakysiu chebra del to, kad turi dundukus trenerius, vienas aplamai dundukas, kitas per ilgai treniruoja. Vakar vine pamacisu VOK starting line... more
    • Re: tai va.. — Kaspirauskis, Thu Jun 28 09:51
Click here to receive daily updates