Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
Anonymous
Re: fule bei kashis
Wed Jul 18, 2018 11:10
88.119.198.57

Žl. Dėl Toupano manau buvo nupręsta kartu jau seniai - kad arba NBA, arba jis norės kitur. Todėl ir pirkiniai atitinkami, ir dabar Toupanui vietos ir nėra. Labai norisi, kad Grigoniui paeitų - kiaušus turi, galimybes atrodo taipogi, lietuvis... Dėl naujokų - visai be nuomonės, bet tikiu Šaro nuojauta, įžvalgomis - ir kad pramuš greitai jie žaidimą.

Labai svarbu, kad liko Ulė, White ir Daviesas. Tai 3-5 numeriai bus geriau nei pernai - ir susižaidę geriau, ir Sajus -> Birutis į pliusą.
Toupanas aišku įsižaidė ir labai naudingas buvo antroje pusėje - bet gal jį kompensuos.
2as numeris labai tikiuos sustiprės su Grigoniu.

Didžiausias klausimas yra įžaidėjas. Pangoso-Mičičiaus duetas buvo nerealus. Mičičius aišku gal paskubėjo, bet dvigubai daugiau babkių yra daug. Negali teisti. Duok Dieve, jam ten nepražūti - tupoje komandoje su tupu treneriu.

Labai tikiuos dar vieno "neatrasto perliuko" pirkinio ir tada pasvaigsime apie vietą 8uke.

R. Perka bent jau lietuvius, kurie labiau pažįstami ir nuspėjami. Adomaitis juos jau pačiupinėjęs - Kairys geriau nei Mockevičius, Bendžius turėjo stabilius sezonus. Apie Gecka neskaičiau - bet ar Adomaitis jį kvies, jei į rinktinę nekviečia. Reikia pataikyti su legionu.

WC. Mano Belgai pralošė, tai finalas su mažiau emocijų - bet gal šiek tiek už kroatus - smagiau, kai maža šalis laimi, su mažiau žvaigždžių. Kas smagu - europietiškas pusfinalis. Anglai manau pasiekė maksimumą - kiek galima ant standartų išvažiuoti. O prancūzai objektyviai buvo stiprūs ir metodiškai laimėjo.

Nepatiko belgų verkimas apie prancūzų žaidimą po pusfinalio - tipo per daug gynybinis ir išnaudojo "du greitus puolėjus". Na fak, autobuso gi nepastatė, o gynyba tikrai gera, agresyvi ir išnaudoja savo stiprias puses.

 • Re: fule bei kashismarimaras, Tue Jul 17 13:36
  Zl. Komplektacija prie pabaigos, perimetro galimybės neaiškios - Ulanovas ir Milaknis liko, Grigonis matytas, o ko tikėtis iš naujokų - neaišku. Woltersas iš matytų rungtynių ... more
  • Re: fule bei kashis — Anonymous, Wed Jul 18 11:10
  • RAlonzo, Tue Jul 17 14:22
   tiksliai reikia pratintis prie R trumpinio, nes neliko LR -Lietuvos ryto. Ir panašu kad Adomas daugiau galvoja apie NT, bus krūva žaidėjų kurie per langus galės už NT lošti, bus... more
   • Re: RKaspirauskis, Tue Jul 17 14:39
    Arba kitas trumpinys- RY
    • vasaraAs, Mon Jul 23 17:03
     Labai greitai WC praejo, is tikro FRA logiskai, kad laimejo, sakyciau, kad MVP galejo jei objektyviai Grezmanui duoti, nes jis is esmes visa zaidima aikstes viduryje pas FRA laike. Bet cia siaip, is... more
Click here to receive daily updates