Telebasket
Lease this WebApp and get rid of the ads.
Kaspirauskis
12-tukas
Mon Sep 3, 2018 16:04
88.119.140.127


1. Kalnas
2. Lukas
Viskas ok
3.Gailius
4.Seibas
5. Juškė
So, so...
6.Ulanovas.
7. Giedraitis
ok.
8.Želionis
9.Bendžius
10.Kuzia.
Iš pažiūros kaip ir nieko bet trūksta rimto PF'o kuris galėtų pasistumdyti. Kuzia su Bendžiumi universalūs, bet kai reikės prieš kokį Šaričių pastovėti, tai trūks masės.
11.Gudaitis
12.Kairys
Kaip šitam etapui tokio priekio gal užteks.

Olandus abu kart galima patvarkyti ir tokia sudėtim, o su italais, kroatais pasidalint po pergalę.

Žiūrint į ateitį- Grigonis vietoje Seibo, Sabas vietoj Želionio, JV vietoj Kairio, o Milaknis vietoj Gailiaus. ir viskas. Na nebent kas nors iš jaunimo per šiuos metus pradėtų žibėti. Motiejus turbūt užpiso Adomaitį ir DMO artimiausiu metu rinktinėje nepamatysim.
Objektyviai žiūrint su tokia sudėtimi mes esame geriausiu atveju turbūtkokie 7 ant pasaulio po USA, Kanados, Australijos, Ispanų, Prancūzų, Garaikų. O dar yra kroatai (4 NBA bičai), latviai (2 NBA ir kokie trys geri eurolygoje), slovėnai (gerai kad Dragičius pakabino batus), rusai, italai, Argentina.... Žodžiu pasaulio kašė pasidarė kaip niekad konkurencinga. Patekus į čampą, ir norint eiti iki 1/2, reikės ne tik gero žaidimo, bet ir "teisingo" rasklado.

  • Motiejusfk, Mon Sep 3 17:05
   Apie DMO kažkaip vienareikšmiškai atsakė Adomaitis neseniai - kad šiuo metu poziciją mato be DMO. Tikriausiai per daug principų jau ten - tai klausimas kokiems metams gal uždarytas. O... more
   • Re: MotiejusAlonzo, Tue Sep 4 09:11
    su DMO situacija panaši kaip savu laiku su Ilgu, vėliau dar buvo toks Praškė. Ir visur viršų ėmė principai. Manau galima jį pamiršti.
    • Re: Motiejusfk, Tue Sep 4 10:16
     Svarbiausia, kad ir jo lygis yra (ne)aiškus. Pofyg ta statistika Kinijoje. Žaistų normaliame Eurolygos klube, tada būtų aišku, ko vertas - dabar pats matyt nežino, ko vertas ir eina... more
     • Re: MotiejusAlonzo, Tue Sep 4 14:23
      sutinku. Toks Kupšas nuėjęs netgi geriau pasirodo, o žaidėjas net į NT stovyklas nėra kviestas. Tokioj Kinijoje gal ir Gustas su Mažučiu dar galėtų palošti:)
  • Re: 12-tukasAlonzo, Mon Sep 3 16:37
   dėl dabartinių pasižaidimų viskas Ok. Bet ateitis...Baisu kad NBA kuo toliau tuo labiau spaus žaidėjus ir didės tikimybė jų aplamai nepamatyti nei per EC, nei per... more
 • Click here to receive daily updates