Telebasket
marimaras
Re: Nauji metai
Tue Jan 8, 2019 08:33
88.119.145.13

Labiau nei tritaškių Zl trūksta žaidėjų, kurie galėtų veržtis - pataikyt iš statiškos pozicijos įprastai gali daugiau mažiau visi Zl mažiukai, bet tokiems metimams reikia susikurt progas. Kaip pvz. Clyburnas paskutinėse rungtynėse, pasiėmė kamuolį ir ėjo, sutraukė kelis žaidėjus, numetė Hacketui, tas įmetė tritaškį. ZL tokios opcijos puolime beveik neturi, o kartais prireikia, kad kažkas eitų link krepšio, nes baudos aikštelė dažnai būna užbetonuota, o pasimėtymas palei tritaškį nevisuomet kuria situacijas.

Viskas šiai sezono stadijai yra normalu - aiškios trys komandos, kurios bus TOP8: CSKA, Realas, Fenerbache. Greičiausiai prasmuks Efes, Olympiacos ir Barca (pastariesiems geras tvarkaraštis - su visais tiesioginiais konkurentais žais namie), o dėl likusių dviejų pozicijų bus kova - Armani, Bayern, Zl, Baskonia, PAO ir kažkas iš Khimki/Canaria. Zl nėra ženkliai silpnesni ar stipresni nei konkurentai ir Zl patekimas/nepatekimas spręsis kovose su tiesioginiais varžovais. Va kitos savaitės rungtynės su PAO bus vienos iš tų, kurias reikės laimėt - laimėjus jau bus pranašumas prieš PAO tarpusavio rungtynėse. Na ir Budučnost/Darusafaka namie reikia įveikt.

  • Re: Nauji metaiSiaip, Mon Jan 7 17:26
    Pro praeito sezono lukesciai uzkelti ir patekti i TOP8 yra sunku. Maksvytis graziai rado sprendima pries Davis, seniai aisku kad jis vienas netemps. Siuolaikiniam krepsinyje be tritaskiu nelabai yra... more
    • Re: Nauji metai — marimaras, Tue Jan 8 08:33
Click here to receive daily updates